بیمار رایگان و آموزش ساخت کیف پول Patientory (PTOY)

بیمار رایگان و آموزش ساخت کیف پول Patientory (PTOY)

بیمار (Patientory) چیست؟

ارز دیجیتالی بیمار دارای شبکه توافقی است که به صورت PTOY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بیمار در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بیمار نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بیمار ایمن است و تاکنون بیمار هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بیمار از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد PTOY وجود دارد از جمله :سازنده بیمار کیست؟ آیا بیمار قانونی است؟ بیمار چگونه کار می کند؟ آیا Patientory در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بیمار (Patientory) ؟

ارزش کل بیمار در بازار جهانی 11509260 دلار که معادل آن به تومان 51791670000 تومان است. آینده بیمار در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بیمار سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بیمار در بازار 0.164418 دلار که معادل آن در بازار ایران 739.881 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بیمار (Patientory)

برای ساخت کیف پول بیمار روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Patientory و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بیمار مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش PTOY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بیمار حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بیمار، بازیابی و بازگشت حساب بیمار در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPatientory می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بیمار (Patientory) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بیمار به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بیمار میتونید کسب در آمد داشته باشید. بیمار رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Patientory استخراج بیمار از طریق دستگاه های ماینر بیمار است.

خرید بیمار ارزان

برای خرید بیمار میتوانید از سایت های واسط فروشنده بیمار ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بیمار خرید را انجام دهید. قبل از خرید بیمار نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بیمار وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بیمار کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بیمار به تومان است. درصد رشد PTOY در حال حاضر -0.134 و قیمت PTOY جهت خرید 0.164418 دلار و 739.881 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بیمار (Patientory)

اگر قصد فروش بیمار را دارید از طریق سایت Patientory اقدام کنید. با توجه به ارزش Patientory در بازار جهانی که معادل 11509260 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بیمار در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بیمار در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Patientory را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بیمار را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بیمار می باشد.

تبدیل بیمار (Patientory)

شما می توانید Patientory را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بیمار به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Patientory (بیمار) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بیمار نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بیمار از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بیمار را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *