پیپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول PayPie (PPP)

پیپی رایگان و آموزش ساخت کیف پول PayPie (PPP)

پیپی (PayPie) چیست؟

ارز دیجیتالی پیپی دارای شبکه توافقی است که به صورت PPP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پیپی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پیپی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پیپی ایمن است و تاکنون پیپی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پیپی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد PPP وجود دارد از جمله :سازنده پیپی کیست؟ آیا پیپی قانونی است؟ پیپی چگونه کار می کند؟ آیا PayPie در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پیپی (PayPie) ؟

ارزش کل پیپی در بازار جهانی 53430878 دلار که معادل آن به تومان 240438951000 تومان است. آینده پیپی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پیپی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پیپی در بازار 0.647647 دلار که معادل آن در بازار ایران 2914.4115 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پیپی (PayPie)

برای ساخت کیف پول پیپی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول PayPie و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پیپی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش PPP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پیپی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پیپی، بازیابی و بازگشت حساب پیپی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPayPie می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پیپی (PayPie) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پیپی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پیپی میتونید کسب در آمد داشته باشید. پیپی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق PayPie استخراج پیپی از طریق دستگاه های ماینر پیپی است.

خرید پیپی ارزان

برای خرید پیپی میتوانید از سایت های واسط فروشنده پیپی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پیپی خرید را انجام دهید. قبل از خرید پیپی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پیپی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پیپی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پیپی به تومان است. درصد رشد PPP در حال حاضر -0.1273 و قیمت PPP جهت خرید 0.647647 دلار و 2914.4115 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پیپی (PayPie)

اگر قصد فروش پیپی را دارید از طریق سایت PayPie اقدام کنید. با توجه به ارزش PayPie در بازار جهانی که معادل 53430878 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پیپی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پیپی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان PayPie را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پیپی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پیپی می باشد.

تبدیل پیپی (PayPie)

شما می توانید PayPie را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پیپی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید PayPie (پیپی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پیپی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پیپی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پیپی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *