پستکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Pesetacoin (PTC)

پستکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Pesetacoin (PTC)

پستکین (Pesetacoin) چیست؟

ارز دیجیتالی پستکین دارای شبکه توافقی است که به صورت PTC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پستکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پستکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پستکین ایمن است و تاکنون پستکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پستکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد PTC وجود دارد از جمله :سازنده پستکین کیست؟ آیا پستکین قانونی است؟ پستکین چگونه کار می کند؟ آیا Pesetacoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پستکین (Pesetacoin) ؟

ارزش کل پستکین در بازار جهانی 7652402 دلار که معادل آن به تومان 34435809000 تومان است. آینده پستکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پستکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پستکین در بازار 0.058054 دلار که معادل آن در بازار ایران 261.243 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پستکین (Pesetacoin)

برای ساخت کیف پول پستکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Pesetacoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پستکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش PTC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پستکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پستکین، بازیابی و بازگشت حساب پستکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPesetacoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پستکین (Pesetacoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پستکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پستکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. پستکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Pesetacoin استخراج پستکین از طریق دستگاه های ماینر پستکین است.

خرید پستکین ارزان

برای خرید پستکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده پستکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پستکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید پستکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پستکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پستکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پستکین به تومان است. درصد رشد PTC در حال حاضر -0.093 و قیمت PTC جهت خرید 0.058054 دلار و 261.243 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پستکین (Pesetacoin)

اگر قصد فروش پستکین را دارید از طریق سایت Pesetacoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Pesetacoin در بازار جهانی که معادل 7652402 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پستکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پستکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Pesetacoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پستکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پستکین می باشد.

تبدیل پستکین (Pesetacoin)

شما می توانید Pesetacoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پستکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Pesetacoin (پستکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پستکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پستکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پستکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *