پپولرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول PopularCoin (POP)

پپولرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول PopularCoin (POP)

پپولرکین (PopularCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی پپولرکین دارای شبکه توافقی است که به صورت POP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پپولرکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پپولرکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پپولرکین ایمن است و تاکنون پپولرکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پپولرکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد POP وجود دارد از جمله :سازنده پپولرکین کیست؟ آیا پپولرکین قانونی است؟ پپولرکین چگونه کار می کند؟ آیا PopularCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پپولرکین (PopularCoin) ؟

ارزش کل پپولرکین در بازار جهانی 69636 دلار که معادل آن به تومان 313362000 تومان است. آینده پپولرکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پپولرکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پپولرکین در بازار 0.000021 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.0945 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پپولرکین (PopularCoin)

برای ساخت کیف پول پپولرکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول PopularCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پپولرکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش POP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پپولرکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پپولرکین، بازیابی و بازگشت حساب پپولرکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPopularCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پپولرکین (PopularCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پپولرکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پپولرکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. پپولرکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق PopularCoin استخراج پپولرکین از طریق دستگاه های ماینر پپولرکین است.

خرید پپولرکین ارزان

برای خرید پپولرکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده پپولرکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پپولرکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید پپولرکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پپولرکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پپولرکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پپولرکین به تومان است. درصد رشد POP در حال حاضر -0.2142 و قیمت POP جهت خرید 0.000021 دلار و 0.0945 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پپولرکین (PopularCoin)

اگر قصد فروش پپولرکین را دارید از طریق سایت PopularCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش PopularCoin در بازار جهانی که معادل 69636 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پپولرکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پپولرکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان PopularCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پپولرکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پپولرکین می باشد.

تبدیل پپولرکین (PopularCoin)

شما می توانید PopularCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پپولرکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید PopularCoin (پپولرکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پپولرکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پپولرکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پپولرکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *