پاور لجر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Power Ledger (POWR)

پاور لجر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Power Ledger (POWR)

پاور لجر (Power Ledger) چیست؟

ارز دیجیتالی پاور لجر دارای شبکه توافقی است که به صورت POWR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پاور لجر در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پاور لجر نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پاور لجر ایمن است و تاکنون پاور لجر هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پاور لجر از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد POWR وجود دارد از جمله :سازنده پاور لجر کیست؟ آیا پاور لجر قانونی است؟ پاور لجر چگونه کار می کند؟ آیا Power Ledger در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پاور لجر (Power Ledger) ؟

ارزش کل پاور لجر در بازار جهانی 186999028 دلار که معادل آن به تومان 841495626000 تومان است. آینده پاور لجر در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پاور لجر سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پاور لجر در بازار 0.532621 دلار که معادل آن در بازار ایران 2396.7945 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پاور لجر (Power Ledger)

برای ساخت کیف پول پاور لجر روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Power Ledger و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پاور لجر مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش POWR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پاور لجر حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پاور لجر، بازیابی و بازگشت حساب پاور لجر در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPower Ledger می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پاور لجر (Power Ledger) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پاور لجر به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پاور لجر میتونید کسب در آمد داشته باشید. پاور لجر رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Power Ledger استخراج پاور لجر از طریق دستگاه های ماینر پاور لجر است.

خرید پاور لجر ارزان

برای خرید پاور لجر میتوانید از سایت های واسط فروشنده پاور لجر ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پاور لجر خرید را انجام دهید. قبل از خرید پاور لجر نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پاور لجر وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پاور لجر کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پاور لجر به تومان است. درصد رشد POWR در حال حاضر -0.2798 و قیمت POWR جهت خرید 0.532621 دلار و 2396.7945 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پاور لجر (Power Ledger)

اگر قصد فروش پاور لجر را دارید از طریق سایت Power Ledger اقدام کنید. با توجه به ارزش Power Ledger در بازار جهانی که معادل 186999028 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پاور لجر در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پاور لجر در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Power Ledger را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پاور لجر را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پاور لجر می باشد.

تبدیل پاور لجر (Power Ledger)

شما می توانید Power Ledger را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پاور لجر به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Power Ledger (پاور لجر) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پاور لجر نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پاور لجر از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پاور لجر را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *