ترویج رایگان و آموزش ساخت کیف پول Propy (PRO)

ترویج رایگان و آموزش ساخت کیف پول Propy (PRO)

ترویج (Propy) چیست؟

ارز دیجیتالی ترویج دارای شبکه توافقی است که به صورت PRO در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ترویج در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ترویج نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ترویج ایمن است و تاکنون ترویج هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ترویج از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد PRO وجود دارد از جمله :سازنده ترویج کیست؟ آیا ترویج قانونی است؟ ترویج چگونه کار می کند؟ آیا Propy در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ترویج (Propy) ؟

ارزش کل ترویج در بازار جهانی 4926322 دلار که معادل آن به تومان 22168449000 تومان است. آینده ترویج در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ترویج سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ترویج در بازار 0.350448 دلار که معادل آن در بازار ایران 1577.016 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ترویج (Propy)

برای ساخت کیف پول ترویج روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Propy و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ترویج مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش PRO دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ترویج حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ترویج، بازیابی و بازگشت حساب ترویج در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPropy می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ترویج (Propy) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ترویج به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ترویج میتونید کسب در آمد داشته باشید. ترویج رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Propy استخراج ترویج از طریق دستگاه های ماینر ترویج است.

خرید ترویج ارزان

برای خرید ترویج میتوانید از سایت های واسط فروشنده ترویج ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ترویج خرید را انجام دهید. قبل از خرید ترویج نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ترویج وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ترویج کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ترویج به تومان است. درصد رشد PRO در حال حاضر 0.0533 و قیمت PRO جهت خرید 0.350448 دلار و 1577.016 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ترویج (Propy)

اگر قصد فروش ترویج را دارید از طریق سایت Propy اقدام کنید. با توجه به ارزش Propy در بازار جهانی که معادل 4926322 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ترویج در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ترویج در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Propy را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ترویج را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ترویج می باشد.

تبدیل ترویج (Propy)

شما می توانید Propy را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ترویج به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Propy (ترویج) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ترویج نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ترویج از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ترویج را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *