خالص رایگان و آموزش ساخت کیف پول Pure (PURE)

خالص رایگان و آموزش ساخت کیف پول Pure (PURE)

خالص (Pure) چیست؟

ارز دیجیتالی خالص دارای شبکه توافقی است که به صورت PURE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار خالص در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد خالص نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. خالص ایمن است و تاکنون خالص هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان خالص از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد PURE وجود دارد از جمله :سازنده خالص کیست؟ آیا خالص قانونی است؟ خالص چگونه کار می کند؟ آیا Pure در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز خالص (Pure) ؟

ارزش کل خالص در بازار جهانی 1158243 دلار که معادل آن به تومان 5212093500 تومان است. آینده خالص در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش خالص سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت خالص در بازار 0.411805 دلار که معادل آن در بازار ایران 1853.1225 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول خالص (Pure)

برای ساخت کیف پول خالص روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Pure و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت خالص مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش PURE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار خالص حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل خالص، بازیابی و بازگشت حساب خالص در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPure می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت خالص (Pure) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت خالص به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی خالص میتونید کسب در آمد داشته باشید. خالص رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Pure استخراج خالص از طریق دستگاه های ماینر خالص است.

خرید خالص ارزان

برای خرید خالص میتوانید از سایت های واسط فروشنده خالص ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت خالص خرید را انجام دهید. قبل از خرید خالص نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای خالص وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب خالص کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل خالص به تومان است. درصد رشد PURE در حال حاضر 0.1338 و قیمت PURE جهت خرید 0.411805 دلار و 1853.1225 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش خالص (Pure)

اگر قصد فروش خالص را دارید از طریق سایت Pure اقدام کنید. با توجه به ارزش Pure در بازار جهانی که معادل 1158243 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به خالص در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده خالص در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Pure را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا خالص را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای خالص می باشد.

تبدیل خالص (Pure)

شما می توانید Pure را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل خالص به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Pure (خالص) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال خالص نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال خالص از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال خالص را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *