پورویدز رایگان و آموزش ساخت کیف پول PureVidz (VIDZ)

پورویدز رایگان و آموزش ساخت کیف پول PureVidz (VIDZ)

پورویدز (PureVidz) چیست؟

ارز دیجیتالی پورویدز دارای شبکه توافقی است که به صورت VIDZ در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پورویدز در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پورویدز نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پورویدز ایمن است و تاکنون پورویدز هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پورویدز از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد VIDZ وجود دارد از جمله :سازنده پورویدز کیست؟ آیا پورویدز قانونی است؟ پورویدز چگونه کار می کند؟ آیا PureVidz در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پورویدز (PureVidz) ؟

ارزش کل پورویدز در بازار جهانی 636063 دلار که معادل آن به تومان 2862283500 تومان است. آینده پورویدز در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پورویدز سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پورویدز در بازار 0.005077 دلار که معادل آن در بازار ایران 22.8465 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پورویدز (PureVidz)

برای ساخت کیف پول پورویدز روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول PureVidz و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پورویدز مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش VIDZ دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پورویدز حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پورویدز، بازیابی و بازگشت حساب پورویدز در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولPureVidz می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پورویدز (PureVidz) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پورویدز به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پورویدز میتونید کسب در آمد داشته باشید. پورویدز رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق PureVidz استخراج پورویدز از طریق دستگاه های ماینر پورویدز است.

خرید پورویدز ارزان

برای خرید پورویدز میتوانید از سایت های واسط فروشنده پورویدز ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پورویدز خرید را انجام دهید. قبل از خرید پورویدز نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پورویدز وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پورویدز کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پورویدز به تومان است. درصد رشد VIDZ در حال حاضر 1.1867 و قیمت VIDZ جهت خرید 0.005077 دلار و 22.8465 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پورویدز (PureVidz)

اگر قصد فروش پورویدز را دارید از طریق سایت PureVidz اقدام کنید. با توجه به ارزش PureVidz در بازار جهانی که معادل 636063 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پورویدز در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پورویدز در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان PureVidz را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پورویدز را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پورویدز می باشد.

تبدیل پورویدز (PureVidz)

شما می توانید PureVidz را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پورویدز به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید PureVidz (پورویدز) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پورویدز نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پورویدز از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پورویدز را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *