کیو ای اس اچ رایگان و آموزش ساخت کیف پول QASH (QASH)

کیو ای اس اچ رایگان و آموزش ساخت کیف پول QASH (QASH)

کیو ای اس اچ (QASH) چیست؟

ارز دیجیتالی کیو ای اس اچ دارای شبکه توافقی است که به صورت QASH در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کیو ای اس اچ در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کیو ای اس اچ نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کیو ای اس اچ ایمن است و تاکنون کیو ای اس اچ هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کیو ای اس اچ از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد QASH وجود دارد از جمله :سازنده کیو ای اس اچ کیست؟ آیا کیو ای اس اچ قانونی است؟ کیو ای اس اچ چگونه کار می کند؟ آیا QASH در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کیو ای اس اچ (QASH) ؟

ارزش کل کیو ای اس اچ در بازار جهانی 240033850 دلار که معادل آن به تومان 1080152325000 تومان است. آینده کیو ای اس اچ در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کیو ای اس اچ سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کیو ای اس اچ در بازار 0.685811 دلار که معادل آن در بازار ایران 3086.1495 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کیو ای اس اچ (QASH)

برای ساخت کیف پول کیو ای اس اچ روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول QASH و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کیو ای اس اچ مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش QASH دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کیو ای اس اچ حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کیو ای اس اچ، بازیابی و بازگشت حساب کیو ای اس اچ در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولQASH می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کیو ای اس اچ (QASH) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کیو ای اس اچ به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کیو ای اس اچ میتونید کسب در آمد داشته باشید. کیو ای اس اچ رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق QASH استخراج کیو ای اس اچ از طریق دستگاه های ماینر کیو ای اس اچ است.

خرید کیو ای اس اچ ارزان

برای خرید کیو ای اس اچ میتوانید از سایت های واسط فروشنده کیو ای اس اچ ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کیو ای اس اچ خرید را انجام دهید. قبل از خرید کیو ای اس اچ نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کیو ای اس اچ وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کیو ای اس اچ کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کیو ای اس اچ به تومان است. درصد رشد QASH در حال حاضر -0.3038 و قیمت QASH جهت خرید 0.685811 دلار و 3086.1495 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کیو ای اس اچ (QASH)

اگر قصد فروش کیو ای اس اچ را دارید از طریق سایت QASH اقدام کنید. با توجه به ارزش QASH در بازار جهانی که معادل 240033850 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کیو ای اس اچ در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کیو ای اس اچ در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان QASH را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کیو ای اس اچ را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کیو ای اس اچ می باشد.

تبدیل کیو ای اس اچ (QASH)

شما می توانید QASH را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کیو ای اس اچ به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید QASH (کیو ای اس اچ) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کیو ای اس اچ نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کیو ای اس اچ از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کیو ای اس اچ را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *