قولتا رایگان و آموزش ساخت کیف پول Qvolta (QVT)

قولتا رایگان و آموزش ساخت کیف پول Qvolta (QVT)

قولتا (Qvolta) چیست؟

ارز دیجیتالی قولتا دارای شبکه توافقی است که به صورت QVT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار قولتا در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد قولتا نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. قولتا ایمن است و تاکنون قولتا هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان قولتا از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد QVT وجود دارد از جمله :سازنده قولتا کیست؟ آیا قولتا قانونی است؟ قولتا چگونه کار می کند؟ آیا Qvolta در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز قولتا (Qvolta) ؟

ارزش کل قولتا در بازار جهانی 1064423 دلار که معادل آن به تومان 4789903500 تومان است. آینده قولتا در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش قولتا سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت قولتا در بازار 0.158125 دلار که معادل آن در بازار ایران 711.5625 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول قولتا (Qvolta)

برای ساخت کیف پول قولتا روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Qvolta و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت قولتا مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش QVT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار قولتا حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل قولتا، بازیابی و بازگشت حساب قولتا در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولQvolta می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت قولتا (Qvolta) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت قولتا به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی قولتا میتونید کسب در آمد داشته باشید. قولتا رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Qvolta استخراج قولتا از طریق دستگاه های ماینر قولتا است.

خرید قولتا ارزان

برای خرید قولتا میتوانید از سایت های واسط فروشنده قولتا ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت قولتا خرید را انجام دهید. قبل از خرید قولتا نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای قولتا وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب قولتا کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل قولتا به تومان است. درصد رشد QVT در حال حاضر 0.1468 و قیمت QVT جهت خرید 0.158125 دلار و 711.5625 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش قولتا (Qvolta)

اگر قصد فروش قولتا را دارید از طریق سایت Qvolta اقدام کنید. با توجه به ارزش Qvolta در بازار جهانی که معادل 1064423 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به قولتا در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده قولتا در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Qvolta را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا قولتا را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای قولتا می باشد.

تبدیل قولتا (Qvolta)

شما می توانید Qvolta را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل قولتا به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Qvolta (قولتا) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال قولتا نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال قولتا از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال قولتا را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *