رولورکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول RevolverCoin (XRE)

رولورکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول RevolverCoin (XRE)

رولورکین (RevolverCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی رولورکین دارای شبکه توافقی است که به صورت XRE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار رولورکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد رولورکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. رولورکین ایمن است و تاکنون رولورکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان رولورکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد XRE وجود دارد از جمله :سازنده رولورکین کیست؟ آیا رولورکین قانونی است؟ رولورکین چگونه کار می کند؟ آیا RevolverCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز رولورکین (RevolverCoin) ؟

ارزش کل رولورکین در بازار جهانی 174002 دلار که معادل آن به تومان 783009000 تومان است. آینده رولورکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش رولورکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت رولورکین در بازار 0.007791 دلار که معادل آن در بازار ایران 35.0595 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول رولورکین (RevolverCoin)

برای ساخت کیف پول رولورکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول RevolverCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت رولورکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش XRE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار رولورکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل رولورکین، بازیابی و بازگشت حساب رولورکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولRevolverCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت رولورکین (RevolverCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت رولورکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی رولورکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. رولورکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق RevolverCoin استخراج رولورکین از طریق دستگاه های ماینر رولورکین است.

خرید رولورکین ارزان

برای خرید رولورکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده رولورکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت رولورکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید رولورکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای رولورکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب رولورکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل رولورکین به تومان است. درصد رشد XRE در حال حاضر 0.1694 و قیمت XRE جهت خرید 0.007791 دلار و 35.0595 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش رولورکین (RevolverCoin)

اگر قصد فروش رولورکین را دارید از طریق سایت RevolverCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش RevolverCoin در بازار جهانی که معادل 174002 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به رولورکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده رولورکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان RevolverCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا رولورکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای رولورکین می باشد.

تبدیل رولورکین (RevolverCoin)

شما می توانید RevolverCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل رولورکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید RevolverCoin (رولورکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال رولورکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال رولورکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال رولورکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *