ریچکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول RichCoin (RICHX)

ریچکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول RichCoin (RICHX)

ریچکین (RichCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی ریچکین دارای شبکه توافقی است که به صورت RICHX در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ریچکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ریچکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ریچکین ایمن است و تاکنون ریچکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ریچکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد RICHX وجود دارد از جمله :سازنده ریچکین کیست؟ آیا ریچکین قانونی است؟ ریچکین چگونه کار می کند؟ آیا RichCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ریچکین (RichCoin) ؟

ارزش کل ریچکین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده ریچکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ریچکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ریچکین در بازار 0.008631 دلار که معادل آن در بازار ایران 38.8395 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ریچکین (RichCoin)

برای ساخت کیف پول ریچکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول RichCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ریچکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش RICHX دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ریچکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ریچکین، بازیابی و بازگشت حساب ریچکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولRichCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ریچکین (RichCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ریچکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ریچکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. ریچکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق RichCoin استخراج ریچکین از طریق دستگاه های ماینر ریچکین است.

خرید ریچکین ارزان

برای خرید ریچکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده ریچکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ریچکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید ریچکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ریچکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ریچکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ریچکین به تومان است. درصد رشد RICHX در حال حاضر 0.1551 و قیمت RICHX جهت خرید 0.008631 دلار و 38.8395 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ریچکین (RichCoin)

اگر قصد فروش ریچکین را دارید از طریق سایت RichCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش RichCoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ریچکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ریچکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان RichCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ریچکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ریچکین می باشد.

تبدیل ریچکین (RichCoin)

شما می توانید RichCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ریچکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید RichCoin (ریچکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ریچکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ریچکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ریچکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *