ریمبیت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Rimbit (RBT)

ریمبیت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Rimbit (RBT)

ریمبیت (Rimbit) چیست؟

ارز دیجیتالی ریمبیت دارای شبکه توافقی است که به صورت RBT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ریمبیت در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ریمبیت نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ریمبیت ایمن است و تاکنون ریمبیت هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ریمبیت از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد RBT وجود دارد از جمله :سازنده ریمبیت کیست؟ آیا ریمبیت قانونی است؟ ریمبیت چگونه کار می کند؟ آیا Rimbit در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ریمبیت (Rimbit) ؟

ارزش کل ریمبیت در بازار جهانی 32476 دلار که معادل آن به تومان 146142000 تومان است. آینده ریمبیت در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ریمبیت سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ریمبیت در بازار 0.000281 دلار که معادل آن در بازار ایران 1.2645 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ریمبیت (Rimbit)

برای ساخت کیف پول ریمبیت روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Rimbit و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ریمبیت مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش RBT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ریمبیت حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ریمبیت، بازیابی و بازگشت حساب ریمبیت در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولRimbit می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ریمبیت (Rimbit) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ریمبیت به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ریمبیت میتونید کسب در آمد داشته باشید. ریمبیت رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Rimbit استخراج ریمبیت از طریق دستگاه های ماینر ریمبیت است.

خرید ریمبیت ارزان

برای خرید ریمبیت میتوانید از سایت های واسط فروشنده ریمبیت ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ریمبیت خرید را انجام دهید. قبل از خرید ریمبیت نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ریمبیت وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ریمبیت کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ریمبیت به تومان است. درصد رشد RBT در حال حاضر -0.503 و قیمت RBT جهت خرید 0.000281 دلار و 1.2645 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ریمبیت (Rimbit)

اگر قصد فروش ریمبیت را دارید از طریق سایت Rimbit اقدام کنید. با توجه به ارزش Rimbit در بازار جهانی که معادل 32476 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ریمبیت در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ریمبیت در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Rimbit را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ریمبیت را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ریمبیت می باشد.

تبدیل ریمبیت (Rimbit)

شما می توانید Rimbit را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ریمبیت به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Rimbit (ریمبیت) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ریمبیت نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ریمبیت از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ریمبیت را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *