ریپتو باکس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Ripto Bux (RBX)

ریپتو باکس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Ripto Bux (RBX)

ریپتو باکس (Ripto Bux) چیست؟

ارز دیجیتالی ریپتو باکس دارای شبکه توافقی است که به صورت RBX در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ریپتو باکس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ریپتو باکس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ریپتو باکس ایمن است و تاکنون ریپتو باکس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ریپتو باکس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد RBX وجود دارد از جمله :سازنده ریپتو باکس کیست؟ آیا ریپتو باکس قانونی است؟ ریپتو باکس چگونه کار می کند؟ آیا Ripto Bux در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ریپتو باکس (Ripto Bux) ؟

ارزش کل ریپتو باکس در بازار جهانی 119888 دلار که معادل آن به تومان 539496000 تومان است. آینده ریپتو باکس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ریپتو باکس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ریپتو باکس در بازار 0.000314 دلار که معادل آن در بازار ایران 1.413 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ریپتو باکس (Ripto Bux)

برای ساخت کیف پول ریپتو باکس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Ripto Bux و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ریپتو باکس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش RBX دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ریپتو باکس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ریپتو باکس، بازیابی و بازگشت حساب ریپتو باکس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولRipto Bux می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ریپتو باکس (Ripto Bux) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ریپتو باکس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ریپتو باکس میتونید کسب در آمد داشته باشید. ریپتو باکس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Ripto Bux استخراج ریپتو باکس از طریق دستگاه های ماینر ریپتو باکس است.

خرید ریپتو باکس ارزان

برای خرید ریپتو باکس میتوانید از سایت های واسط فروشنده ریپتو باکس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ریپتو باکس خرید را انجام دهید. قبل از خرید ریپتو باکس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ریپتو باکس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ریپتو باکس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ریپتو باکس به تومان است. درصد رشد RBX در حال حاضر -0.3097 و قیمت RBX جهت خرید 0.000314 دلار و 1.413 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ریپتو باکس (Ripto Bux)

اگر قصد فروش ریپتو باکس را دارید از طریق سایت Ripto Bux اقدام کنید. با توجه به ارزش Ripto Bux در بازار جهانی که معادل 119888 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ریپتو باکس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ریپتو باکس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Ripto Bux را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ریپتو باکس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ریپتو باکس می باشد.

تبدیل ریپتو باکس (Ripto Bux)

شما می توانید Ripto Bux را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ریپتو باکس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Ripto Bux (ریپتو باکس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ریپتو باکس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ریپتو باکس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ریپتو باکس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *