حق امتیاز رایگان و آموزش ساخت کیف پول Royalties (XRY)

حق امتیاز رایگان و آموزش ساخت کیف پول Royalties (XRY)

حق امتیاز (Royalties) چیست؟

ارز دیجیتالی حق امتیاز دارای شبکه توافقی است که به صورت XRY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار حق امتیاز در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد حق امتیاز نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. حق امتیاز ایمن است و تاکنون حق امتیاز هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان حق امتیاز از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد XRY وجود دارد از جمله :سازنده حق امتیاز کیست؟ آیا حق امتیاز قانونی است؟ حق امتیاز چگونه کار می کند؟ آیا Royalties در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز حق امتیاز (Royalties) ؟

ارزش کل حق امتیاز در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده حق امتیاز در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش حق امتیاز سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت حق امتیاز در بازار 0.000138 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.621 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول حق امتیاز (Royalties)

برای ساخت کیف پول حق امتیاز روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Royalties و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت حق امتیاز مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش XRY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار حق امتیاز حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل حق امتیاز، بازیابی و بازگشت حساب حق امتیاز در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولRoyalties می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت حق امتیاز (Royalties) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت حق امتیاز به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی حق امتیاز میتونید کسب در آمد داشته باشید. حق امتیاز رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Royalties استخراج حق امتیاز از طریق دستگاه های ماینر حق امتیاز است.

خرید حق امتیاز ارزان

برای خرید حق امتیاز میتوانید از سایت های واسط فروشنده حق امتیاز ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت حق امتیاز خرید را انجام دهید. قبل از خرید حق امتیاز نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای حق امتیاز وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب حق امتیاز کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل حق امتیاز به تومان است. درصد رشد XRY در حال حاضر -0.9049 و قیمت XRY جهت خرید 0.000138 دلار و 0.621 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش حق امتیاز (Royalties)

اگر قصد فروش حق امتیاز را دارید از طریق سایت Royalties اقدام کنید. با توجه به ارزش Royalties در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به حق امتیاز در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده حق امتیاز در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Royalties را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا حق امتیاز را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای حق امتیاز می باشد.

تبدیل حق امتیاز (Royalties)

شما می توانید Royalties را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل حق امتیاز به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Royalties (حق امتیاز) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال حق امتیاز نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال حق امتیاز از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال حق امتیاز را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *