شاکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول SHACoin (SHA)

شاکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول SHACoin (SHA)

شاکوین (SHACoin) چیست؟

ارز دیجیتالی شاکوین دارای شبکه توافقی است که به صورت SHA در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار شاکوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد شاکوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. شاکوین ایمن است و تاکنون شاکوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان شاکوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد SHA وجود دارد از جمله :سازنده شاکوین کیست؟ آیا شاکوین قانونی است؟ شاکوین چگونه کار می کند؟ آیا SHACoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز شاکوین (SHACoin) ؟

ارزش کل شاکوین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده شاکوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش شاکوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت شاکوین در بازار 0.000767 دلار که معادل آن در بازار ایران 3.4515 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول شاکوین (SHACoin)

برای ساخت کیف پول شاکوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول SHACoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت شاکوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش SHA دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار شاکوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل شاکوین، بازیابی و بازگشت حساب شاکوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSHACoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت شاکوین (SHACoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت شاکوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی شاکوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. شاکوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق SHACoin استخراج شاکوین از طریق دستگاه های ماینر شاکوین است.

خرید شاکوین ارزان

برای خرید شاکوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده شاکوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت شاکوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید شاکوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای شاکوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب شاکوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل شاکوین به تومان است. درصد رشد SHA در حال حاضر 0.337 و قیمت SHA جهت خرید 0.000767 دلار و 3.4515 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش شاکوین (SHACoin)

اگر قصد فروش شاکوین را دارید از طریق سایت SHACoin اقدام کنید. با توجه به ارزش SHACoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به شاکوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده شاکوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان SHACoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا شاکوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای شاکوین می باشد.

تبدیل شاکوین (SHACoin)

شما می توانید SHACoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل شاکوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید SHACoin (شاکوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال شاکوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال شاکوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال شاکوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *