اجتماعی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Social (SCL)

اجتماعی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Social (SCL)

اجتماعی (Social) چیست؟

ارز دیجیتالی اجتماعی دارای شبکه توافقی است که به صورت SCL در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اجتماعی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اجتماعی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اجتماعی ایمن است و تاکنون اجتماعی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اجتماعی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد SCL وجود دارد از جمله :سازنده اجتماعی کیست؟ آیا اجتماعی قانونی است؟ اجتماعی چگونه کار می کند؟ آیا Social در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اجتماعی (Social) ؟

ارزش کل اجتماعی در بازار جهانی 2735049 دلار که معادل آن به تومان 12307720500 تومان است. آینده اجتماعی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اجتماعی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اجتماعی در بازار 0.163638 دلار که معادل آن در بازار ایران 736.371 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اجتماعی (Social)

برای ساخت کیف پول اجتماعی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Social و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اجتماعی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش SCL دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اجتماعی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اجتماعی، بازیابی و بازگشت حساب اجتماعی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSocial می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اجتماعی (Social) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اجتماعی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اجتماعی میتونید کسب در آمد داشته باشید. اجتماعی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Social استخراج اجتماعی از طریق دستگاه های ماینر اجتماعی است.

خرید اجتماعی ارزان

برای خرید اجتماعی میتوانید از سایت های واسط فروشنده اجتماعی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اجتماعی خرید را انجام دهید. قبل از خرید اجتماعی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اجتماعی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اجتماعی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اجتماعی به تومان است. درصد رشد SCL در حال حاضر 0.0256 و قیمت SCL جهت خرید 0.163638 دلار و 736.371 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اجتماعی (Social)

اگر قصد فروش اجتماعی را دارید از طریق سایت Social اقدام کنید. با توجه به ارزش Social در بازار جهانی که معادل 2735049 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اجتماعی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اجتماعی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Social را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اجتماعی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اجتماعی می باشد.

تبدیل اجتماعی (Social)

شما می توانید Social را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اجتماعی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Social (اجتماعی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اجتماعی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اجتماعی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اجتماعی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *