سلرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول SolarCoin (SLR)

سلرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول SolarCoin (SLR)

سلرکین (SolarCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی سلرکین دارای شبکه توافقی است که به صورت SLR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سلرکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سلرکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سلرکین ایمن است و تاکنون سلرکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سلرکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد SLR وجود دارد از جمله :سازنده سلرکین کیست؟ آیا سلرکین قانونی است؟ سلرکین چگونه کار می کند؟ آیا SolarCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سلرکین (SolarCoin) ؟

ارزش کل سلرکین در بازار جهانی 17571217 دلار که معادل آن به تومان 79070476500 تومان است. آینده سلرکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سلرکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سلرکین در بازار 0.457305 دلار که معادل آن در بازار ایران 2057.8725 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سلرکین (SolarCoin)

برای ساخت کیف پول سلرکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول SolarCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سلرکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش SLR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سلرکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سلرکین، بازیابی و بازگشت حساب سلرکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSolarCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سلرکین (SolarCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سلرکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سلرکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. سلرکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق SolarCoin استخراج سلرکین از طریق دستگاه های ماینر سلرکین است.

خرید سلرکین ارزان

برای خرید سلرکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده سلرکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سلرکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید سلرکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سلرکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سلرکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سلرکین به تومان است. درصد رشد SLR در حال حاضر -0.0107 و قیمت SLR جهت خرید 0.457305 دلار و 2057.8725 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سلرکین (SolarCoin)

اگر قصد فروش سلرکین را دارید از طریق سایت SolarCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش SolarCoin در بازار جهانی که معادل 17571217 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سلرکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سلرکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان SolarCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سلرکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سلرکین می باشد.

تبدیل سلرکین (SolarCoin)

شما می توانید SolarCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سلرکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید SolarCoin (سلرکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سلرکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سلرکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سلرکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *