دلار استیم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Steem Dollars (SBD)

دلار استیم رایگان و آموزش ساخت کیف پول Steem Dollars (SBD)

دلار استیم (Steem Dollars) چیست؟

ارز دیجیتالی دلار استیم دارای شبکه توافقی است که به صورت SBD در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار دلار استیم در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد دلار استیم نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. دلار استیم ایمن است و تاکنون دلار استیم هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان دلار استیم از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد SBD وجود دارد از جمله :سازنده دلار استیم کیست؟ آیا دلار استیم قانونی است؟ دلار استیم چگونه کار می کند؟ آیا Steem Dollars در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز دلار استیم (Steem Dollars) ؟

ارزش کل دلار استیم در بازار جهانی 27365331 دلار که معادل آن به تومان 123143989500 تومان است. آینده دلار استیم در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش دلار استیم سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت دلار استیم در بازار 7.52 دلار که معادل آن در بازار ایران 33840 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول دلار استیم (Steem Dollars)

برای ساخت کیف پول دلار استیم روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Steem Dollars و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت دلار استیم مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش SBD دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار دلار استیم حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل دلار استیم، بازیابی و بازگشت حساب دلار استیم در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSteem Dollars می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت دلار استیم (Steem Dollars) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت دلار استیم به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی دلار استیم میتونید کسب در آمد داشته باشید. دلار استیم رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Steem Dollars استخراج دلار استیم از طریق دستگاه های ماینر دلار استیم است.

خرید دلار استیم ارزان

برای خرید دلار استیم میتوانید از سایت های واسط فروشنده دلار استیم ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت دلار استیم خرید را انجام دهید. قبل از خرید دلار استیم نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای دلار استیم وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب دلار استیم کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل دلار استیم به تومان است. درصد رشد SBD در حال حاضر 2.1673 و قیمت SBD جهت خرید 7.52 دلار و 33840 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش دلار استیم (Steem Dollars)

اگر قصد فروش دلار استیم را دارید از طریق سایت Steem Dollars اقدام کنید. با توجه به ارزش Steem Dollars در بازار جهانی که معادل 27365331 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به دلار استیم در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده دلار استیم در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Steem Dollars را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا دلار استیم را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای دلار استیم می باشد.

تبدیل دلار استیم (Steem Dollars)

شما می توانید Steem Dollars را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل دلار استیم به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Steem Dollars (دلار استیم) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال دلار استیم نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال دلار استیم از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال دلار استیم را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *