مراحل رایگان و آموزش ساخت کیف پول Steps (STEPS)

مراحل رایگان و آموزش ساخت کیف پول Steps (STEPS)

مراحل (Steps) چیست؟

ارز دیجیتالی مراحل دارای شبکه توافقی است که به صورت STEPS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار مراحل در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد مراحل نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. مراحل ایمن است و تاکنون مراحل هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان مراحل از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد STEPS وجود دارد از جمله :سازنده مراحل کیست؟ آیا مراحل قانونی است؟ مراحل چگونه کار می کند؟ آیا Steps در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز مراحل (Steps) ؟

ارزش کل مراحل در بازار جهانی 33894 دلار که معادل آن به تومان 152523000 تومان است. آینده مراحل در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش مراحل سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت مراحل در بازار 0.00182 دلار که معادل آن در بازار ایران 8.19 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول مراحل (Steps)

برای ساخت کیف پول مراحل روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Steps و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت مراحل مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش STEPS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار مراحل حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل مراحل، بازیابی و بازگشت حساب مراحل در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSteps می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت مراحل (Steps) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت مراحل به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی مراحل میتونید کسب در آمد داشته باشید. مراحل رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Steps استخراج مراحل از طریق دستگاه های ماینر مراحل است.

خرید مراحل ارزان

برای خرید مراحل میتوانید از سایت های واسط فروشنده مراحل ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت مراحل خرید را انجام دهید. قبل از خرید مراحل نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای مراحل وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب مراحل کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل مراحل به تومان است. درصد رشد STEPS در حال حاضر ? و قیمت STEPS جهت خرید 0.00182 دلار و 8.19 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش مراحل (Steps)

اگر قصد فروش مراحل را دارید از طریق سایت Steps اقدام کنید. با توجه به ارزش Steps در بازار جهانی که معادل 33894 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به مراحل در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده مراحل در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Steps را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا مراحل را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای مراحل می باشد.

تبدیل مراحل (Steps)

شما می توانید Steps را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل مراحل به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Steps (مراحل) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال مراحل نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال مراحل از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال مراحل را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *