سونکنترکت رایگان و آموزش ساخت کیف پول SunContract (SNC)

سونکنترکت رایگان و آموزش ساخت کیف پول SunContract (SNC)

سونکنترکت (SunContract) چیست؟

ارز دیجیتالی سونکنترکت دارای شبکه توافقی است که به صورت SNC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سونکنترکت در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سونکنترکت نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سونکنترکت ایمن است و تاکنون سونکنترکت هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سونکنترکت از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد SNC وجود دارد از جمله :سازنده سونکنترکت کیست؟ آیا سونکنترکت قانونی است؟ سونکنترکت چگونه کار می کند؟ آیا SunContract در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سونکنترکت (SunContract) ؟

ارزش کل سونکنترکت در بازار جهانی 17583986 دلار که معادل آن به تومان 79127937000 تومان است. آینده سونکنترکت در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سونکنترکت سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سونکنترکت در بازار 0.16325 دلار که معادل آن در بازار ایران 734.625 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سونکنترکت (SunContract)

برای ساخت کیف پول سونکنترکت روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول SunContract و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سونکنترکت مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش SNC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سونکنترکت حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سونکنترکت، بازیابی و بازگشت حساب سونکنترکت در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSunContract می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سونکنترکت (SunContract) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سونکنترکت به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سونکنترکت میتونید کسب در آمد داشته باشید. سونکنترکت رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق SunContract استخراج سونکنترکت از طریق دستگاه های ماینر سونکنترکت است.

خرید سونکنترکت ارزان

برای خرید سونکنترکت میتوانید از سایت های واسط فروشنده سونکنترکت ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سونکنترکت خرید را انجام دهید. قبل از خرید سونکنترکت نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سونکنترکت وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سونکنترکت کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سونکنترکت به تومان است. درصد رشد SNC در حال حاضر -0.0704 و قیمت SNC جهت خرید 0.16325 دلار و 734.625 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سونکنترکت (SunContract)

اگر قصد فروش سونکنترکت را دارید از طریق سایت SunContract اقدام کنید. با توجه به ارزش SunContract در بازار جهانی که معادل 17583986 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سونکنترکت در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سونکنترکت در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان SunContract را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سونکنترکت را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سونکنترکت می باشد.

تبدیل سونکنترکت (SunContract)

شما می توانید SunContract را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سونکنترکت به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید SunContract (سونکنترکت) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سونکنترکت نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سونکنترکت از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سونکنترکت را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *