سواپکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Swapcoin (SWP)

سواپکوئین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Swapcoin (SWP)

سواپکوئین (Swapcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی سواپکوئین دارای شبکه توافقی است که به صورت SWP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سواپکوئین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سواپکوئین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سواپکوئین ایمن است و تاکنون سواپکوئین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سواپکوئین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد SWP وجود دارد از جمله :سازنده سواپکوئین کیست؟ آیا سواپکوئین قانونی است؟ سواپکوئین چگونه کار می کند؟ آیا Swapcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سواپکوئین (Swapcoin) ؟

ارزش کل سواپکوئین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده سواپکوئین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سواپکوئین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سواپکوئین در بازار 0.101553 دلار که معادل آن در بازار ایران 456.9885 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سواپکوئین (Swapcoin)

برای ساخت کیف پول سواپکوئین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Swapcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سواپکوئین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش SWP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سواپکوئین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سواپکوئین، بازیابی و بازگشت حساب سواپکوئین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSwapcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سواپکوئین (Swapcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سواپکوئین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سواپکوئین میتونید کسب در آمد داشته باشید. سواپکوئین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Swapcoin استخراج سواپکوئین از طریق دستگاه های ماینر سواپکوئین است.

خرید سواپکوئین ارزان

برای خرید سواپکوئین میتوانید از سایت های واسط فروشنده سواپکوئین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سواپکوئین خرید را انجام دهید. قبل از خرید سواپکوئین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سواپکوئین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سواپکوئین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سواپکوئین به تومان است. درصد رشد SWP در حال حاضر -0.1038 و قیمت SWP جهت خرید 0.101553 دلار و 456.9885 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سواپکوئین (Swapcoin)

اگر قصد فروش سواپکوئین را دارید از طریق سایت Swapcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Swapcoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سواپکوئین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سواپکوئین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Swapcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سواپکوئین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سواپکوئین می باشد.

تبدیل سواپکوئین (Swapcoin)

شما می توانید Swapcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سواپکوئین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Swapcoin (سواپکوئین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سواپکوئین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سواپکوئین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سواپکوئین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *