طاس رایگان و آموزش ساخت کیف پول TaaS (TAAS)

طاس رایگان و آموزش ساخت کیف پول TaaS (TAAS)

طاس (TaaS) چیست؟

ارز دیجیتالی طاس دارای شبکه توافقی است که به صورت TAAS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار طاس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد طاس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. طاس ایمن است و تاکنون طاس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان طاس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TAAS وجود دارد از جمله :سازنده طاس کیست؟ آیا طاس قانونی است؟ طاس چگونه کار می کند؟ آیا TaaS در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز طاس (TaaS) ؟

ارزش کل طاس در بازار جهانی 33514032 دلار که معادل آن به تومان 150813144000 تومان است. آینده طاس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش طاس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت طاس در بازار 4.11 دلار که معادل آن در بازار ایران 18495 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول طاس (TaaS)

برای ساخت کیف پول طاس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول TaaS و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت طاس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TAAS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار طاس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل طاس، بازیابی و بازگشت حساب طاس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTaaS می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت طاس (TaaS) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت طاس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی طاس میتونید کسب در آمد داشته باشید. طاس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق TaaS استخراج طاس از طریق دستگاه های ماینر طاس است.

خرید طاس ارزان

برای خرید طاس میتوانید از سایت های واسط فروشنده طاس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت طاس خرید را انجام دهید. قبل از خرید طاس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای طاس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب طاس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل طاس به تومان است. درصد رشد TAAS در حال حاضر -0.0292 و قیمت TAAS جهت خرید 4.11 دلار و 18495 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش طاس (TaaS)

اگر قصد فروش طاس را دارید از طریق سایت TaaS اقدام کنید. با توجه به ارزش TaaS در بازار جهانی که معادل 33514032 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به طاس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده طاس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان TaaS را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا طاس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای طاس می باشد.

تبدیل طاس (TaaS)

شما می توانید TaaS را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل طاس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید TaaS (طاس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال طاس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال طاس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال طاس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *