تککین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TEKcoin (TEK)

تککین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TEKcoin (TEK)

تککین (TEKcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی تککین دارای شبکه توافقی است که به صورت TEK در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تککین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تککین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تککین ایمن است و تاکنون تککین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تککین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TEK وجود دارد از جمله :سازنده تککین کیست؟ آیا تککین قانونی است؟ تککین چگونه کار می کند؟ آیا TEKcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تککین (TEKcoin) ؟

ارزش کل تککین در بازار جهانی 181313 دلار که معادل آن به تومان 815908500 تومان است. آینده تککین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تککین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تککین در بازار 0.000128 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.576 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تککین (TEKcoin)

برای ساخت کیف پول تککین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول TEKcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تککین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TEK دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تککین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تککین، بازیابی و بازگشت حساب تککین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTEKcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تککین (TEKcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تککین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تککین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تککین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق TEKcoin استخراج تککین از طریق دستگاه های ماینر تککین است.

خرید تککین ارزان

برای خرید تککین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تککین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تککین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تککین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تککین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تککین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تککین به تومان است. درصد رشد TEK در حال حاضر 0.1291 و قیمت TEK جهت خرید 0.000128 دلار و 0.576 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تککین (TEKcoin)

اگر قصد فروش تککین را دارید از طریق سایت TEKcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش TEKcoin در بازار جهانی که معادل 181313 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تککین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تککین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان TEKcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تککین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تککین می باشد.

تبدیل تککین (TEKcoin)

شما می توانید TEKcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تککین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید TEKcoin (تککین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تککین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تککین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تککین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *