تلورین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tellurion (TELL)

تلورین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tellurion (TELL)

تلورین (Tellurion) چیست؟

ارز دیجیتالی تلورین دارای شبکه توافقی است که به صورت TELL در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تلورین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تلورین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تلورین ایمن است و تاکنون تلورین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تلورین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TELL وجود دارد از جمله :سازنده تلورین کیست؟ آیا تلورین قانونی است؟ تلورین چگونه کار می کند؟ آیا Tellurion در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تلورین (Tellurion) ؟

ارزش کل تلورین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده تلورین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تلورین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تلورین در بازار 0.000167 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.7515 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تلورین (Tellurion)

برای ساخت کیف پول تلورین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Tellurion و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تلورین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TELL دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تلورین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تلورین، بازیابی و بازگشت حساب تلورین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTellurion می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تلورین (Tellurion) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تلورین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تلورین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تلورین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Tellurion استخراج تلورین از طریق دستگاه های ماینر تلورین است.

خرید تلورین ارزان

برای خرید تلورین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تلورین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تلورین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تلورین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تلورین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تلورین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تلورین به تومان است. درصد رشد TELL در حال حاضر -0.0207 و قیمت TELL جهت خرید 0.000167 دلار و 0.7515 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تلورین (Tellurion)

اگر قصد فروش تلورین را دارید از طریق سایت Tellurion اقدام کنید. با توجه به ارزش Tellurion در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تلورین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تلورین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Tellurion را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تلورین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تلورین می باشد.

تبدیل تلورین (Tellurion)

شما می توانید Tellurion را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تلورین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Tellurion (تلورین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تلورین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تلورین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تلورین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *