تتر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tether (USDT)

تتر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tether (USDT)

تتر (Tether) چیست؟

ارز دیجیتالی تتر دارای شبکه توافقی است که به صورت USDT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تتر در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تتر نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تتر ایمن است و تاکنون تتر هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تتر از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد USDT وجود دارد از جمله :سازنده تتر کیست؟ آیا تتر قانونی است؟ تتر چگونه کار می کند؟ آیا Tether در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تتر (Tether) ؟

ارزش کل تتر در بازار جهانی 834945734 دلار که معادل آن به تومان 3757255803000 تومان است. آینده تتر در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تتر سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تتر در بازار 1.03 دلار که معادل آن در بازار ایران 4635 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تتر (Tether)

برای ساخت کیف پول تتر روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Tether و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تتر مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش USDT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تتر حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تتر، بازیابی و بازگشت حساب تتر در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTether می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تتر (Tether) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تتر به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تتر میتونید کسب در آمد داشته باشید. تتر رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Tether استخراج تتر از طریق دستگاه های ماینر تتر است.

خرید تتر ارزان

برای خرید تتر میتوانید از سایت های واسط فروشنده تتر ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تتر خرید را انجام دهید. قبل از خرید تتر نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تتر وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تتر کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تتر به تومان است. درصد رشد USDT در حال حاضر 0.0244 و قیمت USDT جهت خرید 1.03 دلار و 4635 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تتر (Tether)

اگر قصد فروش تتر را دارید از طریق سایت Tether اقدام کنید. با توجه به ارزش Tether در بازار جهانی که معادل 834945734 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تتر در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تتر در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Tether را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تتر را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تتر می باشد.

تبدیل تتر (Tether)

شما می توانید Tether را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تتر به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Tether (تتر) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تتر نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تتر از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تتر را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *