تهکرید رایگان و آموزش ساخت کیف پول TheCreed (TCR)

تهکرید رایگان و آموزش ساخت کیف پول TheCreed (TCR)

تهکرید (TheCreed) چیست؟

ارز دیجیتالی تهکرید دارای شبکه توافقی است که به صورت TCR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تهکرید در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تهکرید نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تهکرید ایمن است و تاکنون تهکرید هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تهکرید از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TCR وجود دارد از جمله :سازنده تهکرید کیست؟ آیا تهکرید قانونی است؟ تهکرید چگونه کار می کند؟ آیا TheCreed در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تهکرید (TheCreed) ؟

ارزش کل تهکرید در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده تهکرید در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تهکرید سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تهکرید در بازار 0.000279 دلار که معادل آن در بازار ایران 1.2555 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تهکرید (TheCreed)

برای ساخت کیف پول تهکرید روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول TheCreed و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تهکرید مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TCR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تهکرید حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تهکرید، بازیابی و بازگشت حساب تهکرید در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTheCreed می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تهکرید (TheCreed) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تهکرید به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تهکرید میتونید کسب در آمد داشته باشید. تهکرید رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق TheCreed استخراج تهکرید از طریق دستگاه های ماینر تهکرید است.

خرید تهکرید ارزان

برای خرید تهکرید میتوانید از سایت های واسط فروشنده تهکرید ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تهکرید خرید را انجام دهید. قبل از خرید تهکرید نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تهکرید وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تهکرید کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تهکرید به تومان است. درصد رشد TCR در حال حاضر -0.3603 و قیمت TCR جهت خرید 0.000279 دلار و 1.2555 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تهکرید (TheCreed)

اگر قصد فروش تهکرید را دارید از طریق سایت TheCreed اقدام کنید. با توجه به ارزش TheCreed در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تهکرید در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تهکرید در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان TheCreed را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تهکرید را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تهکرید می باشد.

تبدیل تهکرید (TheCreed)

شما می توانید TheCreed را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تهکرید به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید TheCreed (تهکرید) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تهکرید نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تهکرید از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تهکرید را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *