تیرگ کین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tigercoin (TGC)

تیرگ کین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tigercoin (TGC)

تیرگ کین (Tigercoin) چیست؟

ارز دیجیتالی تیرگ کین دارای شبکه توافقی است که به صورت TGC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تیرگ کین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تیرگ کین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تیرگ کین ایمن است و تاکنون تیرگ کین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تیرگ کین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TGC وجود دارد از جمله :سازنده تیرگ کین کیست؟ آیا تیرگ کین قانونی است؟ تیرگ کین چگونه کار می کند؟ آیا Tigercoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تیرگ کین (Tigercoin) ؟

ارزش کل تیرگ کین در بازار جهانی 393704 دلار که معادل آن به تومان 1771668000 تومان است. آینده تیرگ کین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تیرگ کین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تیرگ کین در بازار 0.009043 دلار که معادل آن در بازار ایران 40.6935 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تیرگ کین (Tigercoin)

برای ساخت کیف پول تیرگ کین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Tigercoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تیرگ کین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TGC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تیرگ کین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تیرگ کین، بازیابی و بازگشت حساب تیرگ کین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTigercoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تیرگ کین (Tigercoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تیرگ کین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تیرگ کین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تیرگ کین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Tigercoin استخراج تیرگ کین از طریق دستگاه های ماینر تیرگ کین است.

خرید تیرگ کین ارزان

برای خرید تیرگ کین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تیرگ کین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تیرگ کین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تیرگ کین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تیرگ کین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تیرگ کین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تیرگ کین به تومان است. درصد رشد TGC در حال حاضر 0.5058 و قیمت TGC جهت خرید 0.009043 دلار و 40.6935 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تیرگ کین (Tigercoin)

اگر قصد فروش تیرگ کین را دارید از طریق سایت Tigercoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Tigercoin در بازار جهانی که معادل 393704 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تیرگ کین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تیرگ کین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Tigercoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تیرگ کین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تیرگ کین می باشد.

تبدیل تیرگ کین (Tigercoin)

شما می توانید Tigercoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تیرگ کین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Tigercoin (تیرگ کین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تیرگ کین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تیرگ کین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تیرگ کین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *