تپکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TopCoin (TOP)

تپکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TopCoin (TOP)

تپکین (TopCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی تپکین دارای شبکه توافقی است که به صورت TOP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تپکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تپکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تپکین ایمن است و تاکنون تپکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تپکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TOP وجود دارد از جمله :سازنده تپکین کیست؟ آیا تپکین قانونی است؟ تپکین چگونه کار می کند؟ آیا TopCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تپکین (TopCoin) ؟

ارزش کل تپکین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده تپکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تپکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تپکین در بازار 0.000448 دلار که معادل آن در بازار ایران 2.016 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تپکین (TopCoin)

برای ساخت کیف پول تپکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول TopCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تپکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TOP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تپکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تپکین، بازیابی و بازگشت حساب تپکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTopCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تپکین (TopCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تپکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تپکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تپکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق TopCoin استخراج تپکین از طریق دستگاه های ماینر تپکین است.

خرید تپکین ارزان

برای خرید تپکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تپکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تپکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تپکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تپکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تپکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تپکین به تومان است. درصد رشد TOP در حال حاضر -0.0434 و قیمت TOP جهت خرید 0.000448 دلار و 2.016 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تپکین (TopCoin)

اگر قصد فروش تپکین را دارید از طریق سایت TopCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش TopCoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تپکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تپکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان TopCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تپکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تپکین می باشد.

تبدیل تپکین (TopCoin)

شما می توانید TopCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تپکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید TopCoin (تپکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تپکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تپکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تپکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *