تورکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Torcoin (TOR)

تورکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Torcoin (TOR)

تورکوین (Torcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی تورکوین دارای شبکه توافقی است که به صورت TOR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تورکوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تورکوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تورکوین ایمن است و تاکنون تورکوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تورکوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TOR وجود دارد از جمله :سازنده تورکوین کیست؟ آیا تورکوین قانونی است؟ تورکوین چگونه کار می کند؟ آیا Torcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تورکوین (Torcoin) ؟

ارزش کل تورکوین در بازار جهانی 26393 دلار که معادل آن به تومان 118768500 تومان است. آینده تورکوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تورکوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تورکوین در بازار 0.083474 دلار که معادل آن در بازار ایران 375.633 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تورکوین (Torcoin)

برای ساخت کیف پول تورکوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Torcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تورکوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TOR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تورکوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تورکوین، بازیابی و بازگشت حساب تورکوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTorcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تورکوین (Torcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تورکوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تورکوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تورکوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Torcoin استخراج تورکوین از طریق دستگاه های ماینر تورکوین است.

خرید تورکوین ارزان

برای خرید تورکوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تورکوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تورکوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تورکوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تورکوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تورکوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تورکوین به تومان است. درصد رشد TOR در حال حاضر -0.578 و قیمت TOR جهت خرید 0.083474 دلار و 375.633 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تورکوین (Torcoin)

اگر قصد فروش تورکوین را دارید از طریق سایت Torcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Torcoin در بازار جهانی که معادل 26393 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تورکوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تورکوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Torcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تورکوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تورکوین می باشد.

تبدیل تورکوین (Torcoin)

شما می توانید Torcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تورکوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Torcoin (تورکوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تورکوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تورکوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تورکوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *