تردکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tradecoin (TRADE)

تردکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Tradecoin (TRADE)

تردکین (Tradecoin) چیست؟

ارز دیجیتالی تردکین دارای شبکه توافقی است که به صورت TRADE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تردکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تردکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تردکین ایمن است و تاکنون تردکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تردکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TRADE وجود دارد از جمله :سازنده تردکین کیست؟ آیا تردکین قانونی است؟ تردکین چگونه کار می کند؟ آیا Tradecoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تردکین (Tradecoin) ؟

ارزش کل تردکین در بازار جهانی 22078 دلار که معادل آن به تومان 99351000 تومان است. آینده تردکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تردکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تردکین در بازار 0.002809 دلار که معادل آن در بازار ایران 12.6405 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تردکین (Tradecoin)

برای ساخت کیف پول تردکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Tradecoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تردکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TRADE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تردکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تردکین، بازیابی و بازگشت حساب تردکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTradecoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تردکین (Tradecoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تردکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تردکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تردکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Tradecoin استخراج تردکین از طریق دستگاه های ماینر تردکین است.

خرید تردکین ارزان

برای خرید تردکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تردکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تردکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تردکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تردکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تردکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تردکین به تومان است. درصد رشد TRADE در حال حاضر 4.9364 و قیمت TRADE جهت خرید 0.002809 دلار و 12.6405 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تردکین (Tradecoin)

اگر قصد فروش تردکین را دارید از طریق سایت Tradecoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Tradecoin در بازار جهانی که معادل 22078 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تردکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تردکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Tradecoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تردکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تردکین می باشد.

تبدیل تردکین (Tradecoin)

شما می توانید Tradecoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تردکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Tradecoin (تردکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تردکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تردکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تردکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *