جوهر یونیتی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Unity Ingot (UNY)

جوهر یونیتی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Unity Ingot (UNY)

جوهر یونیتی (Unity Ingot) چیست؟

ارز دیجیتالی جوهر یونیتی دارای شبکه توافقی است که به صورت UNY در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار جوهر یونیتی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد جوهر یونیتی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. جوهر یونیتی ایمن است و تاکنون جوهر یونیتی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان جوهر یونیتی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد UNY وجود دارد از جمله :سازنده جوهر یونیتی کیست؟ آیا جوهر یونیتی قانونی است؟ جوهر یونیتی چگونه کار می کند؟ آیا Unity Ingot در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز جوهر یونیتی (Unity Ingot) ؟

ارزش کل جوهر یونیتی در بازار جهانی 1635144 دلار که معادل آن به تومان 7358148000 تومان است. آینده جوهر یونیتی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش جوهر یونیتی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت جوهر یونیتی در بازار 0.008095 دلار که معادل آن در بازار ایران 36.4275 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول جوهر یونیتی (Unity Ingot)

برای ساخت کیف پول جوهر یونیتی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Unity Ingot و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت جوهر یونیتی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش UNY دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار جوهر یونیتی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل جوهر یونیتی، بازیابی و بازگشت حساب جوهر یونیتی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولUnity Ingot می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت جوهر یونیتی (Unity Ingot) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت جوهر یونیتی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی جوهر یونیتی میتونید کسب در آمد داشته باشید. جوهر یونیتی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Unity Ingot استخراج جوهر یونیتی از طریق دستگاه های ماینر جوهر یونیتی است.

خرید جوهر یونیتی ارزان

برای خرید جوهر یونیتی میتوانید از سایت های واسط فروشنده جوهر یونیتی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت جوهر یونیتی خرید را انجام دهید. قبل از خرید جوهر یونیتی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای جوهر یونیتی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب جوهر یونیتی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل جوهر یونیتی به تومان است. درصد رشد UNY در حال حاضر 0.1234 و قیمت UNY جهت خرید 0.008095 دلار و 36.4275 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش جوهر یونیتی (Unity Ingot)

اگر قصد فروش جوهر یونیتی را دارید از طریق سایت Unity Ingot اقدام کنید. با توجه به ارزش Unity Ingot در بازار جهانی که معادل 1635144 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به جوهر یونیتی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده جوهر یونیتی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Unity Ingot را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا جوهر یونیتی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای جوهر یونیتی می باشد.

تبدیل جوهر یونیتی (Unity Ingot)

شما می توانید Unity Ingot را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل جوهر یونیتی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Unity Ingot (جوهر یونیتی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال جوهر یونیتی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال جوهر یونیتی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال جوهر یونیتی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *