نسخه رایگان و آموزش ساخت کیف پول Version (V)

نسخه رایگان و آموزش ساخت کیف پول Version (V)

نسخه (Version) چیست؟

ارز دیجیتالی نسخه دارای شبکه توافقی است که به صورت V در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار نسخه در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد نسخه نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. نسخه ایمن است و تاکنون نسخه هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان نسخه از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد V وجود دارد از جمله :سازنده نسخه کیست؟ آیا نسخه قانونی است؟ نسخه چگونه کار می کند؟ آیا Version در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز نسخه (Version) ؟

ارزش کل نسخه در بازار جهانی 531726 دلار که معادل آن به تومان 2392767000 تومان است. آینده نسخه در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش نسخه سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت نسخه در بازار 0.001133 دلار که معادل آن در بازار ایران 5.0985 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول نسخه (Version)

برای ساخت کیف پول نسخه روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Version و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت نسخه مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش V دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار نسخه حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل نسخه، بازیابی و بازگشت حساب نسخه در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولVersion می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت نسخه (Version) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت نسخه به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی نسخه میتونید کسب در آمد داشته باشید. نسخه رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Version استخراج نسخه از طریق دستگاه های ماینر نسخه است.

خرید نسخه ارزان

برای خرید نسخه میتوانید از سایت های واسط فروشنده نسخه ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت نسخه خرید را انجام دهید. قبل از خرید نسخه نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای نسخه وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب نسخه کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل نسخه به تومان است. درصد رشد V در حال حاضر 0.0452 و قیمت V جهت خرید 0.001133 دلار و 5.0985 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش نسخه (Version)

اگر قصد فروش نسخه را دارید از طریق سایت Version اقدام کنید. با توجه به ارزش Version در بازار جهانی که معادل 531726 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به نسخه در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده نسخه در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Version را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا نسخه را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای نسخه می باشد.

تبدیل نسخه (Version)

شما می توانید Version را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل نسخه به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Version (نسخه) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال نسخه نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال نسخه از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال نسخه را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *