ومکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول WMCoin (WMC)

ومکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول WMCoin (WMC)

ومکین (WMCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی ومکین دارای شبکه توافقی است که به صورت WMC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ومکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ومکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ومکین ایمن است و تاکنون ومکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ومکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد WMC وجود دارد از جمله :سازنده ومکین کیست؟ آیا ومکین قانونی است؟ ومکین چگونه کار می کند؟ آیا WMCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ومکین (WMCoin) ؟

ارزش کل ومکین در بازار جهانی 266222 دلار که معادل آن به تومان 1197999000 تومان است. آینده ومکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ومکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ومکین در بازار 0.023095 دلار که معادل آن در بازار ایران 103.9275 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ومکین (WMCoin)

برای ساخت کیف پول ومکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول WMCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ومکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش WMC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ومکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ومکین، بازیابی و بازگشت حساب ومکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولWMCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ومکین (WMCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ومکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ومکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. ومکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق WMCoin استخراج ومکین از طریق دستگاه های ماینر ومکین است.

خرید ومکین ارزان

برای خرید ومکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده ومکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ومکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید ومکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ومکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ومکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ومکین به تومان است. درصد رشد WMC در حال حاضر 0.2847 و قیمت WMC جهت خرید 0.023095 دلار و 103.9275 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ومکین (WMCoin)

اگر قصد فروش ومکین را دارید از طریق سایت WMCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش WMCoin در بازار جهانی که معادل 266222 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ومکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ومکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان WMCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ومکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ومکین می باشد.

تبدیل ومکین (WMCoin)

شما می توانید WMCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ومکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید WMCoin (ومکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ومکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ومکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ومکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *