ورلدکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول WorldCoin (WDC)

ورلدکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول WorldCoin (WDC)

ورلدکین (WorldCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی ورلدکین دارای شبکه توافقی است که به صورت WDC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ورلدکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ورلدکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ورلدکین ایمن است و تاکنون ورلدکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ورلدکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد WDC وجود دارد از جمله :سازنده ورلدکین کیست؟ آیا ورلدکین قانونی است؟ ورلدکین چگونه کار می کند؟ آیا WorldCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ورلدکین (WorldCoin) ؟

ارزش کل ورلدکین در بازار جهانی 2088308 دلار که معادل آن به تومان 9397386000 تومان است. آینده ورلدکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ورلدکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ورلدکین در بازار 0.017759 دلار که معادل آن در بازار ایران 79.9155 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ورلدکین (WorldCoin)

برای ساخت کیف پول ورلدکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول WorldCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ورلدکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش WDC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ورلدکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ورلدکین، بازیابی و بازگشت حساب ورلدکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولWorldCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ورلدکین (WorldCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ورلدکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ورلدکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. ورلدکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق WorldCoin استخراج ورلدکین از طریق دستگاه های ماینر ورلدکین است.

خرید ورلدکین ارزان

برای خرید ورلدکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده ورلدکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ورلدکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید ورلدکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ورلدکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ورلدکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ورلدکین به تومان است. درصد رشد WDC در حال حاضر 0.1626 و قیمت WDC جهت خرید 0.017759 دلار و 79.9155 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ورلدکین (WorldCoin)

اگر قصد فروش ورلدکین را دارید از طریق سایت WorldCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش WorldCoin در بازار جهانی که معادل 2088308 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ورلدکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ورلدکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان WorldCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ورلدکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ورلدکین می باشد.

تبدیل ورلدکین (WorldCoin)

شما می توانید WorldCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ورلدکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید WorldCoin (ورلدکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ورلدکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ورلدکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ورلدکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *