قوسون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Xaucoin (XAU)

قوسون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Xaucoin (XAU)

قوسون (Xaucoin) چیست؟

ارز دیجیتالی قوسون دارای شبکه توافقی است که به صورت XAU در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار قوسون در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد قوسون نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. قوسون ایمن است و تاکنون قوسون هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان قوسون از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد XAU وجود دارد از جمله :سازنده قوسون کیست؟ آیا قوسون قانونی است؟ قوسون چگونه کار می کند؟ آیا Xaucoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز قوسون (Xaucoin) ؟

ارزش کل قوسون در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده قوسون در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش قوسون سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت قوسون در بازار 0.036868 دلار که معادل آن در بازار ایران 165.906 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول قوسون (Xaucoin)

برای ساخت کیف پول قوسون روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Xaucoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت قوسون مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش XAU دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار قوسون حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل قوسون، بازیابی و بازگشت حساب قوسون در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولXaucoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت قوسون (Xaucoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت قوسون به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی قوسون میتونید کسب در آمد داشته باشید. قوسون رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Xaucoin استخراج قوسون از طریق دستگاه های ماینر قوسون است.

خرید قوسون ارزان

برای خرید قوسون میتوانید از سایت های واسط فروشنده قوسون ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت قوسون خرید را انجام دهید. قبل از خرید قوسون نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای قوسون وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب قوسون کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل قوسون به تومان است. درصد رشد XAU در حال حاضر -0.1801 و قیمت XAU جهت خرید 0.036868 دلار و 165.906 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش قوسون (Xaucoin)

اگر قصد فروش قوسون را دارید از طریق سایت Xaucoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Xaucoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به قوسون در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده قوسون در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Xaucoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا قوسون را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای قوسون می باشد.

تبدیل قوسون (Xaucoin)

شما می توانید Xaucoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل قوسون به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Xaucoin (قوسون) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال قوسون نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال قوسون از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال قوسون را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *