خپلی رایگان و آموزش ساخت کیف پول XPlay (XPA)

خپلی رایگان و آموزش ساخت کیف پول XPlay (XPA)

خپلی (XPlay) چیست؟

ارز دیجیتالی خپلی دارای شبکه توافقی است که به صورت XPA در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار خپلی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد خپلی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. خپلی ایمن است و تاکنون خپلی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان خپلی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد XPA وجود دارد از جمله :سازنده خپلی کیست؟ آیا خپلی قانونی است؟ خپلی چگونه کار می کند؟ آیا XPlay در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز خپلی (XPlay) ؟

ارزش کل خپلی در بازار جهانی 21339000 دلار که معادل آن به تومان 96025500000 تومان است. آینده خپلی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش خپلی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت خپلی در بازار 0.021339 دلار که معادل آن در بازار ایران 96.0255 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول خپلی (XPlay)

برای ساخت کیف پول خپلی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول XPlay و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت خپلی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش XPA دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار خپلی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل خپلی، بازیابی و بازگشت حساب خپلی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولXPlay می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت خپلی (XPlay) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت خپلی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی خپلی میتونید کسب در آمد داشته باشید. خپلی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق XPlay استخراج خپلی از طریق دستگاه های ماینر خپلی است.

خرید خپلی ارزان

برای خرید خپلی میتوانید از سایت های واسط فروشنده خپلی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت خپلی خرید را انجام دهید. قبل از خرید خپلی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای خپلی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب خپلی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل خپلی به تومان است. درصد رشد XPA در حال حاضر -0.2279 و قیمت XPA جهت خرید 0.021339 دلار و 96.0255 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش خپلی (XPlay)

اگر قصد فروش خپلی را دارید از طریق سایت XPlay اقدام کنید. با توجه به ارزش XPlay در بازار جهانی که معادل 21339000 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به خپلی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده خپلی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان XPlay را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا خپلی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای خپلی می باشد.

تبدیل خپلی (XPlay)

شما می توانید XPlay را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل خپلی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید XPlay (خپلی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال خپلی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال خپلی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال خپلی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *