زد کش رایگان و آموزش ساخت کیف پول Zcash (ZEC)

زد کش رایگان و آموزش ساخت کیف پول Zcash (ZEC)

زد کش (Zcash) چیست؟

ارز دیجیتالی زد کش دارای شبکه توافقی است که به صورت ZEC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار زد کش در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد زد کش نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. زد کش ایمن است و تاکنون زد کش هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان زد کش از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ZEC وجود دارد از جمله :سازنده زد کش کیست؟ آیا زد کش قانونی است؟ زد کش چگونه کار می کند؟ آیا Zcash در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز زد کش (Zcash) ؟

ارزش کل زد کش در بازار جهانی 878580479 دلار که معادل آن به تومان 3953612155500 تومان است. آینده زد کش در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش زد کش سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت زد کش در بازار 313.34 دلار که معادل آن در بازار ایران 1410030 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول زد کش (Zcash)

برای ساخت کیف پول زد کش روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Zcash و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت زد کش مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ZEC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار زد کش حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل زد کش، بازیابی و بازگشت حساب زد کش در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولZcash می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت زد کش (Zcash) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت زد کش به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی زد کش میتونید کسب در آمد داشته باشید. زد کش رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Zcash استخراج زد کش از طریق دستگاه های ماینر زد کش است.

خرید زد کش ارزان

برای خرید زد کش میتوانید از سایت های واسط فروشنده زد کش ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت زد کش خرید را انجام دهید. قبل از خرید زد کش نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای زد کش وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب زد کش کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل زد کش به تومان است. درصد رشد ZEC در حال حاضر -0.0668 و قیمت ZEC جهت خرید 313.34 دلار و 1410030 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش زد کش (Zcash)

اگر قصد فروش زد کش را دارید از طریق سایت Zcash اقدام کنید. با توجه به ارزش Zcash در بازار جهانی که معادل 878580479 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به زد کش در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده زد کش در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Zcash را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا زد کش را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای زد کش می باشد.

تبدیل زد کش (Zcash)

شما می توانید Zcash را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل زد کش به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Zcash (زد کش) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال زد کش نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال زد کش از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال زد کش را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *