زننیس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Zennies (ZENI)

زننیس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Zennies (ZENI)

زننیس (Zennies) چیست؟

ارز دیجیتالی زننیس دارای شبکه توافقی است که به صورت ZENI در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار زننیس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد زننیس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. زننیس ایمن است و تاکنون زننیس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان زننیس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ZENI وجود دارد از جمله :سازنده زننیس کیست؟ آیا زننیس قانونی است؟ زننیس چگونه کار می کند؟ آیا Zennies در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز زننیس (Zennies) ؟

ارزش کل زننیس در بازار جهانی 2783401 دلار که معادل آن به تومان 12525304500 تومان است. آینده زننیس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش زننیس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت زننیس در بازار 0.002781 دلار که معادل آن در بازار ایران 12.5145 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول زننیس (Zennies)

برای ساخت کیف پول زننیس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Zennies و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت زننیس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ZENI دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار زننیس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل زننیس، بازیابی و بازگشت حساب زننیس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولZennies می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت زننیس (Zennies) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت زننیس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی زننیس میتونید کسب در آمد داشته باشید. زننیس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Zennies استخراج زننیس از طریق دستگاه های ماینر زننیس است.

خرید زننیس ارزان

برای خرید زننیس میتوانید از سایت های واسط فروشنده زننیس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت زننیس خرید را انجام دهید. قبل از خرید زننیس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای زننیس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب زننیس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل زننیس به تومان است. درصد رشد ZENI در حال حاضر 0.5309 و قیمت ZENI جهت خرید 0.002781 دلار و 12.5145 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش زننیس (Zennies)

اگر قصد فروش زننیس را دارید از طریق سایت Zennies اقدام کنید. با توجه به ارزش Zennies در بازار جهانی که معادل 2783401 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به زننیس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده زننیس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Zennies را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا زننیس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای زننیس می باشد.

تبدیل زننیس (Zennies)

شما می توانید Zennies را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل زننیس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Zennies (زننیس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال زننیس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال زننیس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال زننیس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *