دانلود نمونه سوالات ترویج و آموزش کشاورزی-نظری علوم دامی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات ترویج و آموزش کشاورزی-نظری علوم دامی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات ترویج و آموزش کشاورزی-نظری علوم دامی با پاسخ از دروس اصلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته – جزوه و پروژه ترویج و آموزش کشاورزی-نظری + آزمون آنلاین

نمونه سوالات ترویج و آموزش کشاورزی-نظری

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری است. اگر دانشجوی رشته علوم دامی در مقطع کارشناسی ناپیوسته هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته علوم دامی از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتترویج و آموزش کشاورزی-نظری رشته علوم دامی قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس علوم دامی

کتاب علوم دامی یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس اصلی و منابع مربوط به رشته علوم دامی در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب ترویج و آموزش کشاورزی-نظری روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته علوم دامی پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری رشته علوم دامی متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های ترویج و آموزش کشاورزی-نظری

درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری 2 واحدی و جزء دروس رشته علوم دامی مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی ترویج و آموزش کشاورزی-نظری برای شما دانشجویان علوم دامی قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری:

  • ویژه دانشجویان رشته علوم دامی کارشناسی ناپیوسته
  • شرح کامل کلیه مطالب درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات ترویج و آموزش کشاورزی-نظری با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری رشته علوم دامی هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته علوم دامی برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین ترویج و آموزش کشاورزی-نظری رشته علوم دامی

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های ترویج و آموزش کشاورزی-نظری آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته علوم دامی جهت بهره مندی از ازمون انلاین ترویج و آموزش کشاورزی-نظری میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین علوم دامی

پروژه و مقاله ترویج و آموزش کشاورزی-نظری

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته علوم دامی هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس ترویج و آموزش کشاورزی-نظری را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *