دانلود نمونه سوالات الگوريتمهاي موازي فناوری اطلاعات با پاسخ

دانلود نمونه سوالات الگوريتمهاي موازي فناوری اطلاعات با پاسخ

دانلود نمونه سوالات الگوريتمهاي موازي فناوری اطلاعات با پاسخ از دروس اصلی در مقطع کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه الگوريتمهاي موازي + آزمون آنلاین

نمونه سوالات الگوريتمهاي موازي

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس الگوريتمهاي موازي است. اگر دانشجوی رشته فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته فناوری اطلاعات از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتالگوريتمهاي موازي رشته فناوری اطلاعات قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس فناوری اطلاعات

کتاب فناوری اطلاعات یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس اصلی و منابع مربوط به رشته فناوری اطلاعات در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب الگوريتمهاي موازي روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس الگوريتمهاي موازي در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته فناوری اطلاعات پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس الگوريتمهاي موازي رشته فناوری اطلاعات متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های الگوريتمهاي موازي

درس الگوريتمهاي موازي 3 واحدی و جزء دروس رشته فناوری اطلاعات مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی الگوريتمهاي موازي برای شما دانشجویان فناوری اطلاعات قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس الگوريتمهاي موازي:

  • ویژه دانشجویان رشته فناوری اطلاعات کارشناسی ارشد
  • شرح کامل کلیه مطالب درس الگوريتمهاي موازي
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات الگوريتمهاي موازي با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس الگوريتمهاي موازي رشته فناوری اطلاعات هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته فناوری اطلاعات برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس الگوريتمهاي موازي گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین الگوريتمهاي موازي رشته فناوری اطلاعات

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های الگوريتمهاي موازي آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از ازمون انلاین الگوريتمهاي موازي میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین فناوری اطلاعات

پروژه و مقاله الگوريتمهاي موازي

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس الگوريتمهاي موازي می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس الگوريتمهاي موازي را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *