دانلود نمونه سوالات پايگاه داده پيشرفته کامپیوتر با پاسخ

دانلود نمونه سوالات پايگاه داده پيشرفته کامپیوتر با پاسخ

دانلود نمونه سوالات پايگاه داده پيشرفته کامپیوتر با پاسخ از دروس اصلی در مقطع کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه پايگاه داده پيشرفته + آزمون آنلاین

نمونه سوالات پايگاه داده پيشرفته

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس پايگاه داده پيشرفته است. اگر دانشجوی رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته کامپیوتر از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتپايگاه داده پيشرفته رشته کامپیوتر قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس کامپیوتر

کتاب کامپیوتر یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس اصلی و منابع مربوط به رشته کامپیوتر در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب پايگاه داده پيشرفته روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس پايگاه داده پيشرفته در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته کامپیوتر پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس پايگاه داده پيشرفته رشته کامپیوتر متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های پايگاه داده پيشرفته

درس پايگاه داده پيشرفته 3 واحدی و جزء دروس رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی پايگاه داده پيشرفته برای شما دانشجویان کامپیوتر قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس پايگاه داده پيشرفته:

  • ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر کارشناسی ارشد
  • شرح کامل کلیه مطالب درس پايگاه داده پيشرفته
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات پايگاه داده پيشرفته با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس پايگاه داده پيشرفته رشته کامپیوتر هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته کامپیوتر برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس پايگاه داده پيشرفته گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین پايگاه داده پيشرفته رشته کامپیوتر

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های پايگاه داده پيشرفته آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته کامپیوتر جهت بهره مندی از ازمون انلاین پايگاه داده پيشرفته میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین کامپیوتر

پروژه و مقاله پايگاه داده پيشرفته

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس پايگاه داده پيشرفته می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس پايگاه داده پيشرفته را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *