براین کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Braincoin (BRAIN)

براین کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Braincoin (BRAIN)

براین کوین (Braincoin) چیست؟

ارز دیجیتالی براین کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت BRAIN در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار براین کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد براین کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. براین کوین ایمن است و تاکنون براین کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان براین کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BRAIN وجود دارد از جمله :سازنده براین کوین کیست؟ آیا براین کوین قانونی است؟ براین کوین چگونه کار می کند؟ آیا Braincoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز براین کوین (Braincoin) ؟

ارزش کل براین کوین در بازار جهانی 39322 دلار که معادل آن به تومان 176949000 تومان است. آینده براین کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش براین کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت براین کوین در بازار 0.003895 دلار که معادل آن در بازار ایران 17.5275 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول براین کوین (Braincoin)

برای ساخت کیف پول براین کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Braincoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت براین کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BRAIN دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار براین کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل براین کوین، بازیابی و بازگشت حساب براین کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBraincoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت براین کوین (Braincoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت براین کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی براین کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. براین کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Braincoin استخراج براین کوین از طریق دستگاه های ماینر براین کوین است.

خرید براین کوین ارزان

برای خرید براین کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده براین کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت براین کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید براین کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای براین کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب براین کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل براین کوین به تومان است. درصد رشد BRAIN در حال حاضر -0.307 و قیمت BRAIN جهت خرید 0.003895 دلار و 17.5275 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش براین کوین (Braincoin)

اگر قصد فروش براین کوین را دارید از طریق سایت Braincoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Braincoin در بازار جهانی که معادل 39322 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به براین کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده براین کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Braincoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا براین کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای براین کوین می باشد.

تبدیل براین کوین (Braincoin)

شما می توانید Braincoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل براین کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Braincoin (براین کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال براین کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال براین کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال براین کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *